Inaugurowaliśmy audytorium exlabesa Architectural Lab pierwszym spotkaniem biznesowym roku, w którym uczestniczył Renolit

Obecny rok postanowiliśmy rozpocząć od znaczącej aktywności, wybierając do tego celu audytorium naszego nowoczesnego i wydajnego budynku  exlabesa Architectural Lab. W dniach 3 i 4 stycznia odbyło się tam pierwsze biznesowe spotkanie roku, które również stanowiło inaugurację naszego emblematycznego budynku.

To były dwa dni intensywnej pracy, podczas których chcieliśmy położyć szczególny nacisk na udział w tym spotkaniu przedstawicieli firmy Renolit, lidera w produkcji folii PCV.

Cykl rozpoczął się trzeciego stycznia spotkaniem prowadzonym przez Jesús Bona i Luisa Miguel Santillán, podczas którego obaj Panowie zaprezentowali wyniki ubiegłego roku i przeanalizowali cele na rok bieżący. W dniu kolejnym zaprezentowane zostały nowości w dokumentacji, a także nowe rozwiązania w okiennych i przesuwnych systemach. Odbyła się również prezentacja nowej wersji exlabesa plus. Marcos Ruíz i Óscar Mejía z firmy Renolit nadali ostateczny charakter całemu dniu.

Wraz z tą sesją zakończył się dwudniowy cykl przepełniony intensywną pracą, który służył inauguracji audytorium exlabesa Architectural Lab, które będzie istotnym punktem odniesienia we wszystkich działaniach naszej firmy.