Nowa karta wykończeń dla serii PVC exlabesa

exlabesa wiemy, jak ważne są innowacja i zróżnicowanie na obecnym rynku. Z tego powodu odnowiliśmy naszą kartę kolorów PCV na 2018 rok, aby zaoferować rynkowi maksymalną gwarancję innowacyjności, kreatywności i jakości.

Nowa karta wykończeń do systemów PCV jest już dostępna do konsultacji z klientami i specjalistami z branży. Jest całkowicie odnowiona, w nowej palecie znajdują się nowe kolory i typy folii, co pozwala uzyskać szerszą gwarancję jakości, jednocześnie zwiększając różnorodność nowatorskich i oryginalnych wykończeń.

exlabesa stajemy przed tym zadaniem podejmując ważne wyzwania, w celu wzmocnienia naszej strategii “I+ d+i”, zapewniając wartość dodaną naszym klientom. Z tego powodu chcemy zaoferować szeroką gamę folii, które pozwalają nadać ostateczny i kreatywny charakter naszej serii PCV zgodnie z potrzebami i stylem poszukiwanymi przy każdej okazji. Z tymi wykończeniami poprawia się nie tylko ostateczny wygląd produktu, ale także jego funkcjonalność.

Inicjatywa ta jest zgodna z celem firmy polegającym na oferowaniu naszym klientom szerokiej gamy produktów opartych na jakości i innowacjach. Zaangażowanie w środowisko i zrównoważony rozwój produktów pozycjonuje nas jako firmę zaangażowaną w ochronę środowiska i wymagania naszych klientów, którym zawsze oferujemy szeroką gamę rozwiązań dopasowanych do ich potrzeb.