nuevos productos en Palma de Mallorca

Prezentacja nowych produktów w Palma de Mallorca

Dnia 6 czerwca w hotelu Amic Horizonte w Palma de Mallorca, odbyło się spotkanie z klientami, w celu zaprezentowania im różnorodnych produktów naszej marki. Spotkanie odbyło się w bardzo przyjemnej atmosferze w godzinach od 10 do 16 i zostało znakomicie przyjęte przez uczestników. Dzień rozpoczął się prezentacją korporacyjną naszej firmy przygotowaną przez Głównego Dyrektora Systemów, Jesúsa Bonę.

W trakcie spotkania uczestnicy mieli szansę zapoznać się z systemami aluminiowymi i PCV oraz exlabesa plus, naszym oprogramowaniem kalkulującym oferty i dobierającym materiały. Poza tym, zwrócono szczególną uwagę na Serię RS-70 Ukryte Skrzydło, która przynosi wspaniałe rezultaty i jest bardzo pożądanym produktem na rynku. Klienci zostali również zapoznani z nowymi planami na przyszłość naszej firmy exlabesa.

Był to intensywny i udany dzień zakończony obiadem, w trakcie którego mieliśmy możliwość wymiany poglądów i poznania potrzeb sektora, aby móc dostosować działania do zainteresowań naszych klientów, odpowiednio reagować na ich potrzeby i podejmować skuteczne działania.